2021. november 7 – én, vasárnap rendezte a Futapest Klub  az aktuális terepfutóversenyét Tahitótfaluban, ahol Tóth Anita nagyszerűen szerepelt!

A hosszú táv – 9, 8 km – délután 14 órakor rajtolt. A Szentendrei – szigeten, a parthoz közel kijelölt pályán egy összetettebb külső – és belső körös vonalvezetésű verseny várt Anitára.

Anita kifejezetten ritkán versenyzik sík terepen, ez is, és a délutáni rajt is furcsa volt számára. Ennek ellenére kiválóan megbirkózott ezekkel a kihívásokkal és 0:49:00-es idővel korosztályában 2. helyen érkezett célba, ezüstérmes lett.

A hosszú távon a női 11. helyen zárt, kifejezetten sok nagyon fiatal versenyző volt, Anita furcsán is érezte magát:)

Az előző heti elmaradt versenye után ez egy újratervezés volt, és nagyszerűen sikerült. Ezt a szituációt nyugodtan hívhatjuk valóban komfortzóna átlépésnek!

Az átlagsebesség  5:07-es lett ezresenként, és 165 bpm – es átlagsebesség tartozott hozzá!

Edzőverseny volt ez, remekül sikerült. Anitára vár a versenyszezonjának utolsó kihívása, már minden edzése erről szól! Izgalmas nagyon! Anita, nagyon – nagyon szorítok, a sík versenyért pedig emelem kalapom:)!