2021. december 30 – án, csütörtökön az Újlak Uszoda és Strand adott otthont a 2. AC su misura – Bikeride Cyclo – cross Magyar Kupának.

Ezzel a szilveszteri futammal zárult ez az idei CX sorozat, ami 2 szempontból is fontos volt Jucus számára: egyrészt a sorozat összetett első helyéért is meg kellett küzdeni és cél volt az aznapi futamgyőzelem is.

Mindkettő sikerült!:)

Sikerült az aznapi WMaster dobogójának legfelső fokára lépni és ezzel az összetettet is megnyerni!

Kemény menet volt, az eddigi legnehezebb… sok szempontból. Sok hibával, sok tanulsággal.

A küzdeni akarás nyert! Ez adjon erőt a szezon utolsó megmérettetéséhez! Még végy egy nagy levegőt, Jucus, és fókuszálj arra, ami előtted áll. Veled van a teljes szezon versenyspecifikus állóképessége, tapasztalata, tudása, a több hónapnyi edzésmunka. Melletted állunk és küldjük az erőt!:)