Anikó nagyon sikeres és igen sűrű hétvégét tudhat maga mögött: szombaton és vasárnap is próbára tette magát!

2023. október 7  -én Anikó lakhelyén, Úrhidán rendeztek futóversenyt. Az 5 km – es távon 2 kört kellett megtennie dimbes – dombos útvonalon. Végül 2 férfi versenyző, egy 15 éves sportoló fiú és egy 38 éves férfi futó mögött 1. női versenyzőként ért célba!

Az ideje 21: 56.

Másnap, vasárnap, október 8  -án abszolút női 3. helyen zárt a Kővágószőlősön rendezett “VI. Szőlős – Cserkút körök – félmaraton – ismerd meg a futás örömét!” nevet viselő eseményen.

A táv 10 km volt. Anikó 50: 26 – os idővel ért célba, 100 méteres szintemelkedés leküzdése után.