2024. április 27 – én, szombaton az “Előzd meg a fogaskerekűt!” eseményen próbálta ki magát Koncz Csaba, ultrafutó tanítványom.

Az eseményen kerékpárral, futóként és váltóban is lehetett versenyezni.

Csaba a XII. kerületi útvonalat élőben nem ismerte, csupán az én beszámolóm alapján sejtette, milyen lesz ez a közel 4 km és a 314 méternyi szintkülönbség.

Tulajdonképpen egy extra edzés volt neki, ahol a cél teljes mértékben a teljesítés volt, futómozgással, a pálya legmeredekebb szakaszain is. A fókuszunk a pulzusgörbéjén volt,amivel teszteltük a korábbi számait.

Csaba 0:26: 53 másodperces idővel érkezett fel a Fogaskerekű végállomásához, kategóriájában a 30. helyen zárva.

A feladat elvégezve, jár az elismerés! A következtetéseket levonjuk és a munka folytatódik tovább, mert igen extra cél lebeg a szemünk előtt!:) Csaba, köszönöm szépen a részvételt és a próbatételt!